Home Masaż dla par

Masaż dla par

Jeśli chcesz zdobyć nowe doznania, zwiększyć intymność z partnerem, zredukować poziom stresu i wspólnie zrelaksować się w miłej atmosferze, zapominając o wszystkich swoich problemach, skorzystaj z masażu dla par w salonie SHAMBALA.

Już po wejściu do pokoju rozpocznie się czas relaksacji, a całkowita nagość podczas sesji masażu  pomoże  Wam zanurzyć się w świat przyjemności i fantazji. Odprężcie się i dajcie się poprowadzić atmosferze spokoju, którą tworzą przyciemnione swiatła, świece i przyjemna muzyka. Delektujcie się tą chwilą we dwoje. Spa stóp w ciepłej wodzie, rytuał aqua i terapia sauną zrelaksują  i poprawią nastrój obojgu, dzięki czemu będziecie cieszyć się całym doznaniem.

Nasze masażystki swoim dotykiem wprowadzą was w stan spokoju. Używanie powolnych ślizgowych ruchów, ugniatania i ruchów okrężnych zmniejszą napięcie mięśni. Po rozluźnieniu ciała przejdą do masażu Lingam i masażu Yoni, które pozwolą wam poczuć  całą rozkosz masażu erotycznego.

Zapewniamy, że po masażu dla par w salonie SHAMBALA poczujecie  się  szczęśliwi, bliżsi sobie i całkowicie zrelaksowani.

Ale to jeszcze nie wszystko! Nasz salon SHAMBALA gwarantuje pełną dyskrecję i profesjonalizm, dzięki czemu możecie czuć się całkowicie swobodnie. Razem możecie przeżyć niezapomniane chwile, które na zawsze pozostaną w Waszej pamięci i wzmocnią Waszą więź.

Bądź w kontakcie
Pole jest nieprawidłowe
Pole jest nieprawidłowe
Pole jest nieprawidłowe
Pole jest nieprawidłowe
Wystąpił błąd podczas wysyłania. Sprawdź pola i spróbuj ponownie.
Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy.