TANTRIC MASSAGE LOUNGE

Witamy w SHAMBALA TANTRIC MASSAGE LOUNGE, luksusowym gabinecie masażu, który oferuje najpiękniejszą relaksującą atmosferę w Warszawie.

W salonie SHAMBALA masaż rozkwita ciepłem i prywatnością. Każda sesja jest skrupulatnie przygotowana na przyjęcie, dzięki czemu możesz się zrelaksować, wiedząc, że wszystko jest pod opieką.

Pod miękkie dźwięki cichej egzotycznej muzyki będziesz koić się i odprężać się w stanie wewnętrznego spokoju i czystego relaksu.

Nasze wyjątkowe masażystki łączą różne techniki masażu z erotycznymi elementami masażu tantrycznego. Używają różnych ruchów, takich jak ruchy szybujące i ugniatanie, aby pomóc ciału odpocząć.

Tantryczny Relaksacyjny Masaż pozwala płynąć energiom i łagodzić ból, pomaga pozbawić się napięcia fizycznego oraz stresu emocjonalnego.

Nasze zabiegi masażu pobudzą i ożywią Twoje ciało, umysł i duszę.

Jeśli szukasz miejsca do relaksu, SHAMBALA TANTRIC MASSAGE LOUNGE to miejsce, do którego warto się udać.

Zasady masażu tantrycznego Shambala

Potrafi wyrazić uczucia między dwojgiem ludzi. Co ciekawe, nie ma znaczenia, która część ciała jest odsłonięta, ważne jest, aby każdy z partnerów doświadczył miłości i szczerości.

Ale nie każdy wie, jak to zrobić. Podczas wykonywania obowiązują ogólne zasady masażu tantrycznego mężczyzny:

  •     Należy wybrać odpowiednie miejsce do zabiegu. To może być podłoga. Warto rozłożyć na nim miękki i przyjemny koc, zapalić pachnące świeczki. W takim przypadku musisz spróbować wybrać odpowiedni zapach, aby zadowolić mężczyznę;
  •     Masaż tantryczny olejkiem zapewnia przyjemne doznania. Ale należy rozumieć, że takie produkty mają zapach, pożądane jest, aby były połączone z zapachem świecy;
  •     Mężczyzna musi się zrelaksować i cieszyć dotykiem kobiecych dłoni. Ręce kobiety powinny pieścić ciało mężczyzny;
  •     Nieprawidłowa pozycja ciała może prowadzić do stresu, dlatego ważne jest, aby wybrać dobrą postawę;
  •     Podczas masażu ważne jest, aby powoli zbliżać się do kości krzyżowej, w której znajduje się najważniejszy punkt seksualny mężczyzny. Delikatny masaż opuszkami palców pozwala obudzić energię seksualną organizmu;
  •     Aby partner poczuł podekscytowanie, musisz prawidłowo na nim usiąść. To jest miejsce między stopami. Musisz masować każdą nogę.

Cechy masażu w salonie Shambala Warsaw

Podczas masażu konieczne jest, aby mężczyzna poczuł błogość i lekkość w swoim ciele. Powinien być wykonywany przy słabym świetle, gdy oboje partnerzy są nadzy. Delikatne i pieszczące dotknięcia otwierają zablokowane przepływy energii.

Musisz maksymalnie zrelaksować się i spróbować skupić się na doznaniach. Podstawą tantrycznego masażu intymnego jest pieszczota męskich narządów płciowych, dlatego ważne jest, aby robić to dobrze. Mężczyzna powinien odczuwać błogość i przyjemność. Osiągnie żywy orgazm i harmonię psychiczną.

Masaż tantryczny jest odpowiedni dla każdego bez wyjątku. Ale w zależności od stopnia dotyku należy wziąć pod uwagę wiek.

Przygotowanie do masażu

Do masażu tantrycznego należy się przygotować. Pomieszczenie, w którym będzie to wykonywane, powinno mieć ciepłą i przytulną atmosferę. Wewnątrz temperatura powinna wynosić około 25 stopni, bo tylko w ten sposób organizm będzie czuć się komfortowo. Partner będzie mógł się zrelaksować.

Podczas masażu obce dźwięki nie powinny przeszkadzać, aby partner skoncentrował się na sobie.

Światło należy przyciemnić.

Aby wzmocnić doznania, partner musi mieć zawiązane oczy. Słuch, wzrok i węch odgrywają ważną rolę w zwiększaniu pobudzenia. Kiedy wszystko dzieje się na poziomie instynktów, wtedy relaks i przyjemność będą maksymalne.

Technika masażu tantrycznego

Podczas masażu można stosować różne techniki. Ruchy powinny być niespieszne i płynne. Na poziomie wizualizacji trzeba się dobrze bawić. Od czasu do czasu warto spojrzeć partnerowi w oczy.

Najpierw olej nakłada się na ciało. Należy to zrobić ostrożnie. Jedną rękę należy położyć na łopatkach, a drugą na kości ogonowej. Następnie musisz wykonywać płynne ślizgi po ciele, będąc z nim w ciągłym kontakcie.

Stopniowo musisz zwiększyć dotyk. Po dotarciu w okolice kości ogonowej warto podejść do tyłu i kontynuować manipulacje. Następnie należy przejść do masażu ramion i ramion.

Pomocne wskazówki dotyczące masażu tantrycznego w Shambala Warszawa Polska

W masażu ważne jest, aby słuchać życzeń siebie nawzajem. Przed masażem można wspólnie wykąpać się, rozgrzać i zrelaksować. Konieczne jest monitorowanie reakcji mężczyzny na określone działania.

Masaż może zająć ponad godzinę. Czas zależy od tego, jak bardzo partnerzy sobie ufają i są wobec siebie szczerzy.

Masaż ma ekscytujący efekt, dlatego często jest kontynuowany. 

Show more