TANTRYCZNY MASAŻ

Masaż Tantryczny nazywany jest również ścieżką do twojej osobowości i pełniejszej świadomości życia. Zawiera różne techniki z różnych szkół masażu z elementami jogi i bioenergetyki. Za pomocą tego masażu zwiększysz swoją wiedzę na temat seksualności i rozwiniesz umiejętność percepcji oraz stymulację fizyczną i duchową.

W ten sposób można w pełni rozpoznać pragnienia umysłu i ciała. Taki rodzaj masażu otworzy wszystkie zmysły, abyś doświadczył rzeczywistości na poziomie, o którym jeszcze nie śniłeś. Odzyskasz poczucie bliskości i czułości. Odkąd otrzymasz masaż, po prostu poddaj się ponownemu odkryciu uczuć i emocji, transcenduj seksualność i zmysłowość.

Nasze masażystki są bardzo wykwalifikowane, aby wykonywać masaż tantryczny i sprawią, że będziesz mógł doświadczyć pełnych korzyści z tej prehistorycznej sztuki leczenia. Ich magiczne ręce poprowadzą twoje ciało i umysł do pełnej błogości, więc będziesz dalej na swojej drodze do zdrowszego, szczęśliwszego i uważnego życia.

Masaż tantryczny Sambala Warszawa Polska

Masaż tantryczny opiera się na interakcji energii męskiej i żeńskiej i pomaga w harmonijnym rozwoju relacji pomiędzy mężczyzną i kobietą.

Ci, którzy uważają, żenie do końca mają rację masaż tantryczny jest stosowany wyłącznie w celu dostarczenia partnerowi przyjemności seksualnej,. Przede wszystkim ma na celu uwolnienie energii i przywrócenie stanu emocjonalnego. Aby osiągnąć oczekiwany efekt, nie należy nadawać swoim działaniom wyłącznie seksualnych konotacji, ale nastroić się na harmonizację relacji między bliskimi.

Masaż tantryczny to nie tylko pasja i erotyzm, ale rodzaj medytacji, która pomaga spotkać się z teraźniejszością. Silny strumień tantryczny wydobywa na powierzchnię wszystko, co jest w środku – odrzucone i niekochane części siebie. Ujawnienie swojej siły partnerowi, a także wrażliwości, subtelności, wrażliwości, swoich namiętnych pragnień, wymaga dużej odwagi. Często ludzie boją się okazywać te cechy i nie są gotowi, aby im sprostać.

Praktyka masażu tantrycznego pomaga napełnić siebie i partnera miłością poprzez dotyk, ćwiczy zdolność bycia świadomym, subtelnie czuć wibracje ciał, odczuwać energię, fale podniecenia i odprężenia, cieszyć się każdą chwilą. Porzucając wszelkie egoistyczne i zwierzęce pragnienia, otwórz swoje serce i duszę na magię.

Przyjemność masażu tantrycznego zależy nie tylko od tego, której części ciała dotkniesz, ale także od tego, jak bliskie są relacje i stopień zaufania między Tobą a Twoim partnerem.

Aby uzyskać jak najlepszy efekt podczas masażu, należy być maksymalnie zrelaksowanym, utrzymując percepcję na poziomie sensorycznym. Ważne jest, aby dostroić się do partnera, poczuć jego podekscytowanie i pozwolić, aby jego fale energii przechodziły przez ciebie.

Tantra to jedna z praktyk, która uczy świadomej przyjemności: cieszenie się każdym dniem, każdym wdechem i wydechem, każdą chwilą życia, rozwija umiejętność odczuwania subtelnych wibracji, subtelniejszego słyszenia siebie i potrzeb swojego ciała. Główną różnicą w stosunku do masażu konwencjonalnego jest cel interakcji między partnerami w zakresie ich poziomu świadomości.

Masaż tantryczny jest dla Ciebie, jeśli Twoim celem jest głębsze poznanie partnera, dostarczenie nowych doznań prawdziwej przyjemności, pomoc w osiągnięciu maksymalnego odprężenia, poczucia satysfakcji z siebie i świata. Masaż tantryczny ujawnia w człowieku zdolność do odczuwania przyjemności każdej komórki jego ciała, a także nauczenie się osiągania jedności z partnerem i Wszechświatem.

Tantra to starożytna filozofia, nauka i sztuka, w której praktykowany jest szczególny stosunek do ciała, postrzegana jest nie tylko jako fizyczna powłoka, ale jako obszar krążenia energii witalnej i świątynia duszy, dzięki której możemy żyć na Ziemi i zdobywać bezcenne doświadczenie.

Warszawski Masaż Tantryczny to rodzaj twórczej interakcji, w której przechodzimy ze zwykłej strefy umysłu do strefy uczuć i doznań, włączając w to intuicyjne działania, mądrość i wiedzę, z którymi normalnie nie jesteśmy zaznajomieni. A potem, w magiczny sposób, nasze ciało podczas sesji relaksu i przyjemności otrzymuje dodatkowe zdrowie, urodę i morze witalności. W chwilach całkowitego odprężenia mózg zaczyna pracować na innych falach, które uruchamiają procesy samoregulacji i leczenia całego organizmu.

Technika wykonywania masażu tantrycznego to bardzo powolne, ale gęste dotknięcia, które należy wykonywać z miłością, uwagą i troską. Dotykajcie się wzajemnie miłością i czułością, a wtedy na pewno dotkniecie Boskości i będziecie w stanie odkryć nowe oblicza siebie.

Aby wzmocnić efekt wykonywanych działań, warto wcześniej zadbać o odpowiednie otoczenie. W pokoju powinien panować zmierzch, palić się powinny świece zapachowe i zabrzmieć delikatna muzyka. Do tego działania niezbędne są olejki aromatyczne. Przed sesją należy się wykąpać i założyć wygodną, ​​nie krępującą ruchu odzież.

Ta praktyka jest przekazywana już ustalonym parom, które świadomie ją wybierają. W takich przypadkach istnieje możliwość nie tylko rozwinięcia wrażliwości, wejścia na nowy poziom bliskości, akceptacji i wzajemnego zrozumienia, a także przeżycia głębokiego doświadczenia kontaktu z Boskością.

Show more