Home FAQ

FAQ

Szukasz więcej informacji na temat masaży erotycznych i naszych usług? Sprawdź naszą sekcję FAQ, aby uzyskać pomocne odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.


1. Czy masaż jest bolesny lub nieprzyjemny?

Absolutnie nie, oferujemy relaksacyjny masaż. Oczywiście, tylko prawdziwy profesjonalista i fanatyk swojej pracy może wykonać wysokiej jakości masaż ciała. On musi wiedzieć o wszystkich niuansach ciała, i wybrać te techniki masażu intymnego, które będą w stanie skorzystać i harmonii ciała i duszy.

Wiele osób wie o cudownych korzyściach wynikających z masażu erotycznego. Wspiera on zdrowie, przywraca życiowy tonus, podnosi na duchu i ma korzystny wpływ na cały organizm, pozwalając się zrelaksować i odciągnąć od codziennych trosk. Jeśli nie możesz oderwać się od swoich problemów i nie myśleć o nich, to natychmiast przyjdź do naszego salonu masażu erotycznego “Shambala”, a na pewno nie pożałujesz ani sekundy swojej decyzji.

Bardzo ważne jest, aby znaleźć doświadczoną i wrażliwą masażystkę, która na pierwszy rzut oka zgadnie Twoje pragnienia i jest w stanie je zaspokoić. Jeśli zawsze dbasz o swoje ciało i dbasz o swoje zdrowie, zawsze chcesz być wesoły i pełen sił fizycznych, to masaż ciała z pierwszej klasy masażystek salonu “Shambala” – najlepsza opcja. Już po pierwszej sesji poczujesz ogromny wzrost aktywności życiowej i pozytywnej energii, i będziesz gotowy do pokonania przeszkód na drodze do swoich celów..


2. Czy masaż może pomóc w zmniejszeniu stresu i napięcia mięśniowego?

Od czasu do czasu warto dać sobie prawo do masażu, aby pozwolić swojemu ciału się zrelaksować. Dzięki temu można pobudzić krążenie krwi, ujędrnić mięśnie i zniwelować zmęczenie. Bardzo ważne jest, aby masaż był wykonywany przez wykwalifikowane ręce, profesjonalnie i z wysoką jakością. Ale jest jeszcze jeden ważny fakt, który pozwala na usprawnienie masażu – piękność. To właśnie od piękności masażystki zależy połowa sukcesu sesji. Dlatego masaż erotyczny jest dziś tak popularny wśród mężczyzn. Pozwala on połączyć dwie przyjemności w jedną: rozluźnić mięśnie i rozpieścić libido.

Dla pełnego odpoczynku i relaksu po męczącym tygodniu pracy każdy może odwiedzić salon masażu dla odprężenia, wypróbowując różne techniki i sposoby masażu erotycznego pod czułymi dłońmi profesjonalnej masażystki. Masaż intymny – to specjalny masaż, który sprzyja seksualności, wzmacnia erekcję i zmysłowość. W czasach starożytnych masaż ciała był szeroko praktykowany przez religijnych duszpasterzy, osoby bogate i szlachetne. Orientalne rytuały masażu intymnego są bardzo starożytne i wyprzedzają tradycje europejskie, wynika to z szybkiego tempa rozwoju religijnego i kulturowego tych ludów. Uprawianie miłości na Wschodzie było nie tylko celem czystej przyjemności, ale także wspaniałym zabiegiem poprawiającym zdrowie. Masaż erotyczny to kompetentnie skomponowana, czarująca usługa intymna oraz arcydzieło filozofii erotycznej i przewodnik po krainie nieznanych odkryć seksualnych.

Ważnym plusem naszych masażystek jest ich nienaganny profesjonalizm. Doskonale wiedzą jak pracować z ciałem, na jakie punkty naciskać, jakie punkty są kluczowe. Nie wykonują żadnych przypadkowych ruchów, wszystko jest robione świadomie. Wszystko to dodaje erotyzmu i intrygi do standardowego masażu. To idealne połączenie sprawia, że zabieg staje się źródłem najwyższej przyjemności. Czas szybko leci, kiedy jesteś z naszymi dziewczynami, one wiedzą jak wzbogacić każdą sekundę o iskrzącą seksualność.

Jeśli chcesz spróbować najlepszego masażu erotycznego, to koniecznie powinieneś odwiedzić nasz salon. Delikatne dłonie naszych masażystek przeniosą Cię w fascynujący świat, a ich ciała sprawią, że Twoje libido będzie miało potężny przypływ. Wszystkie Twoje problemy i stresy znikną, gdy tylko przekroczysz nasz próg. Zastąpi je czułość i piękno. Wszystkie nasze masażystki kochają swoją pracę, jest dla nich naprawdę ważne, aby sprawić Ci przyjemność. Nie mają kompleksów – jedynie umiejętności, pasję i urok.


3. Czy jest możliwość masażu z dwoma dziewczynami?

Na szczęście możesz zaprosić do pokoju masażu nie jedną, a dwie dziewczyny. To tylko dodaje pikantności podczas masażu. W salonie pracują urocze dziewczyny, które wiedzą jak wykonać profesjonalny masaż. Te piękne zapewnią Ci magiczne minuty, które spędzisz z prawdziwą przyjemnością. Ich ciała fascynują płynnymi kształtami. Kobiecość i potężna energia seksualna dosłownie tryska z tych dziewczyn. Widząc nasze piękności, po prostu nie możesz się oprzeć, więc wybór będzie trudny. Dlatego odwiedzając nasz salon masażu erotycznego, nie pozostaniesz obojętny. Ten zabieg pozostawi w Tobie ekscytujące wspomnienia, które będą Cię wzywać ponownie.

Masażystki w naszym salonie są biegłe w różnych technikach masażu. A w połączeniu z egzotycznymi kadzidłami, uzupełniającymi kompletność rytuału, są w stanie doprowadzić człowieka na szczyt rozkoszy – a przy tym kontakt seksualny jest całkowicie wykluczony, jak w każdym porządnym salonie masażu erotycznego. Jest to najwyższy stopień boskiej percepcji dotykowej: pomaga usunąć wszelkie napięcia i daje jasność odczuć – niepowtarzalny orgazm.

Sakrament leczenia intymnego jest jak magia kochania: ma na celu obudzenie wewnętrznych rezerw organizmu i pragnienia radykalnej zmiany priorytetów życiowych. Naukowcy dowiedli, że spośród pięciu znanych zmysłów człowieka, dotyk jest uważany za bardzo intymny. Dotyk rozbudza seksualność, sprzyja odnowie biologicznej i pomaga osiągnąć stan euforii i spacyfikowania, gdy otaczająca rzeczywistość jest nieskończenie zaostrzona.

Tylko w naszym gabinecie masażu doświadczysz wyjątkowego masażu erotycznego, który wykonywany jest w formie magicznego misterium. Odwiedzając nas, możesz sam przekonać się o autentyczności naszych usług.


4. Dlaczego warto skorzystać z masażu erotycznego?

Masaż z elementami erotycznymi daje zupełnie nowe i żywe doznania. Ponieważ monotonność często prowadzi do znudzenia, masaż erotyczny może pomóc w dokładnym rozbudzeniu. Taki masaż to świetny sposób na podniesienie poziomu energii. To z kolei pozwala stać się osobą bardziej energiczną i aktywną, co pozytywnie wpływa na różne aspekty życia, w tym biznes oraz zcie prywatne. Każdy potrzebuje mocnego resetu, aby poczuć się naładowanym energią i poradzić sobie z różnymi wyzwaniami w życiu.  Ludzie w dzisiejszych czasach często narażeni są na stres. Problemy w pracy lub duża ilość obowiązków do wykonania prowadzą do różnych spięć i blokad, co może prowadzić do znacznej utraty energii. Dzięki jednej sesji masażu erotycznego można się zrelaksować i poczuć swoje ciało w nowy sposób. Taki efekt daje również zwykły masaż relaksacyjny, ale masaż erotyczny działa podwójnie. Podczas masażu aktywowane są pewne punkty, których stymulacja prowadzi do głębokiego odprężenia i uwolnienia negatywnej energii. Dodatkowo pięknie zadbane dziewczyny o delikatnych i pieszczotliwych dłoniach dostarczają jeszcze więcej przyjemności. Sprzężenia i blokady, które tworzą się z powodu zmęczenia, stresu i innych negatywnych czynników, mogą prowadzić do chorób. Wykorzystanie techniki masażu erotycznego może zapobiec różnym problemom, które mogą pojawić się w przyszłości. Ponadto masaż obejmuje obszary odpowiedzialne za określone narządy, których stymulacja pomoże zachować dobre zdrowie.


5. Jaki rodzaj masażu oferuje salon?

Oferujemy tantryczno-erotyczny masaż. Sesja masażu rozpoczyna się przywitaniem masażystki. Następnie masażystka wykona delikatny masaż wodnym strumieniem pod przysznicem oraz zaprowadzi do Finskiej sauny, którą rozgrzewamy do 55-60 stopni, co zapewnia komfortowe warunki do pełnego relaksu. Nie zapominając o stopach, masażystka wykona spa stóp profesjonalną techniką. Następnie dziewczyna dostarcza niesamowite doznania masując całe ciało dłonmi.

Najważniejszy element masażu erotycznego, na który czeka każdy mężczyzna podczas sesji, to masaż lingam. Masaż Lingam to masaż męskiego narządu płciowego. Lingam oznacza w języku staroindyjskim “pręt światła”, ponieważ w kulturze indyjskiej i chińskiej fallus uważany jest za źródło energii i najwyższej przyjemności. Celem masa Lingam jest zwiększenie i poprawa męskiej aktywności seksualnej. Składa się on z kilku technik, które wykonywane są jedna po drugiej.

Masaż Lingam nazywany jest także masturbacją tantryczną, ale obejmuje nie tylko akty tarcia, ale także pracę na specjalnych punktach pod moszną, między jądrami a odbytem mężczyzny, a także na punkcie G. Masaże lingam mogą pomóc urozmaicić życie seksualne i dać mężczyźnie nowy zakres przyjemności. Kobieta może za pomocą swoich rąk doprowadzić partnera do wielokrotnych orgazmów, których nie da się osiągnąć przy normalnym lub oralnym seksie. Konczy sie sesja ponownym myciem ciała pod prysznicem oraz pożegnaniem się z piękną masażystką.


6. Czy seks jest wliczony w sesję?

Oczywiście, masaż ciała absolutnie nie obejmuje kontaktu seksualnego, ale w naszym salonie można doznać zupełnie nowych wrażeń podczas masażu erotycznego. Czarująca masażystka dotyka i troskliwie pieści ciało, co natychmiast daje poczucie euforię szczęścia i relaksu. Taki masaż dla umysłu odciska się na długi czas, aby pobudzić pamięć o rozkosznej sesji. Doświadczając wszystkich mistrzowskich uderzeń masażu ciała, nie tylko pozbywasz się stresu i zmęczenia, ale także znacznie normalizujesz tło hormonalne i poprawiasz jakość funkcji seksualnych.

Za pomocą masażu erotycznego można się zrelaksować, rozładować napięcie całego ciała i poczuć się o wiele lepiej. Istnieje wiele rodzajów relaksu, ale właśnie masaż erotyczny pomaga uzyskać prawdziwą przyjemność, a przy tym zapomnieć na chwilę o wszystkich problemach. Masaże erotyczne wykonywane są przez piękne masażystki. Salon posiada również różne ciekawe programy, które można wybrać w zależności od swoich preferencji. Ponadto salon oferuje usługi masażu erotycznego nie tylko dla mężczyzn, ale również dla kobiet. Dostępne są również masaże erotyczne dla par.


7. Czy będę mógł wybrać sobie masażystkę?

Tak. Aby opanować subtelności masażu erotycznego, nasze wykwintne masażystki były odpowiednio wyszkolone. Aby sesja masażu ciała przyniosła satysfakcję moralną i fizyczną niezwykle ważny jest dobór masażystki, który z dużym wyczuciem rozróżnia potrzeby danej osoby.

Czasami zdarza się, że przychodzisz do salonu, nie znasz możliwości dziewczyn w dziedzinie masażu erotycznego, a możesz pójść na swoiste przedsięwzięcie i wybrać dowolną z nich, która wykona na Tobie sesję według Twojego uznania. Salon Shambala różni się tym, że wszystkie masażystki wzruszająco interesują się tym, co klient chce wynieść z sesji. Wiedzą jak znaleźć odpowiedni klucz do tajemnic Twojej duszy.

Możesz skorzystać z usług dwóch masażystek na raz, aby Twój masaż relaksacyjny był bardziej soczysty i porywający; wtedy będziesz czerpać podwójną przyjemność z zabiegu. W końcu gdy pracują nad Tobą cztery aksamitne dłonie jednocześnie, to naprawdę nieopisana błogość. Taką przyjemność może dać Ci tylko masaż erotyczny wykonywany wyłącznie w salonie Shambala. Piękne, a zarazem doświadczone masażystki w naszym salonie doskonale wiedzą, który punkt na męskim ciele ucisnąć, aby poczuć się o wiele lepiej. Jest to specjalny system, który przeznaczony jest tylko dla silniejszej połowy mężczyzn. Nasze masażystki zamienią Twoje silne i sztywne ciało w miękkie i giętkie, dosłownie za pomocą kilku dotknięć. Poczujesz opiekę i ciepło tych delikatnych i miłych dłoni, które pozwolą Ci pozbyć się wszystkich otaczających Cię negatywów, które gromadziły się przez miesiące, a nawet lata. Jest to najlepsze uwolnienie dla męskiego ciała, doznanie, którego nie doświadczysz nigdzie indziej.


8. Czy masażystka może przyjechać do mojego hotelu?

Wykonujemy masaże tylko w naszym salonie, ponieważ hotele nie mają takiej przyjemnej atmosfery jak Salon masażu Shambala. Wiele osób jest przyzwyczajonych do tego, że masaże zazwyczaj odbywają się w nudnym i oszczędnym wnętrzu, w którym znajduje się jedynie stół i kanapa. Natomiast masaż erotyczny powinien nastawić Cię na bardziej przyjemne doznania, odkrywając Twój seksualny potencjał. Dlatego odeszliśmy od standardowych wnętrz i postanowiliśmy maksymalnie ożywić przestrzeń. Nasze pokoje masażu są oszałamiająco luksusowe i piękne. Pozwalają w pełni się zrelaksować i dostroić do erotycznego nastroju. Dlatego sama sesja masażu będzie niezwykłą akcją, pogrążającą Cię w świecie nieopisanych przyjemności.

Salon Shambala oferuje nie tylko wysokiej jakości masaż erotyczny, ale całą kulturę masażu. Zaczyna się od wnętrza, które nadaje ton dalszej procedurze. W naszych pokojach masażu dzieją się prawdziwe cuda, ponieważ są one urządzone z fantazją i z duszą. Dlatego nie masz problemu z odprężeniem się podczas zabiegu, bo robisz to zaraz po przekroczeniu progu. Wszystkie widoczne na zdjęciach pokoje są dostępne do rezerwacji i można je rezerwować z wyprzedzeniem.


9. Czy pracujecie Państwo w nocy?

Nie pracujemy w nocy, ale zatem nasz salon jest otwarty od 10.00 do 22.00 codziennie prawie przez cały rok!


10. Jak długo trwa sesja masażu?

W ofercie naszego salonu jest 1 godzinowa, 1,5 godzinowa oraz 2 godzinowa sesja niesamowitego masażu.


 

Bądź w kontakcie
Pole jest nieprawidłowe
Pole jest nieprawidłowe
Pole jest nieprawidłowe
Pole jest nieprawidłowe
Wystąpił błąd podczas wysyłania. Sprawdź pola i spróbuj ponownie.
Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy.