KARTY PODARUNKOWE SHAMBALA

KARTY PODARUNKOWE

Pragniesz zrobić komuś niespodziankę, uczcić wyjątkową okazje, bądź po prostu szukasz pomysłu na prezent na święta, imieniny lub urodziny? Podaruj wspaniały prezent w postaci Karty Podarunkowej do SHAMBALI!

Otrzymasz od nas elegancki bon, gotowy do wręczenia drugiej osobie. Adresat karty podarunkowej sam wybiera dogodny dla siebie termin zabiegu i ma na to 3 miesiące. Jesteśmy jednak pewni, że nikt nie będzie chciał czekać tak długo żeby skorzystać z odrobiny takiego luksusu.

Kartę Podarunkową możesz odebrać osobiście w naszych salonach SHAMBALA w godzinach pracy (codziennie między 10:00 a 22:00)

Masaż ofiarowany w prezencie to gest, który doceni każdy. Skontaktuj się z nami, jeśli pragniesz sprawić komuś radość.

REGULAMIN – KARTY PODARUNKOWE

1) Karta podarunkowa uprawnia do skorzystania z konkretnego zabiegu. Nazwa zabiegu wpisana jest na karcie podarunkowej. 2) Karty podarunkowe można nabyć osobiście w salonie Shambala. 3) W celu realizacji karty podarunkowej wymagana jest uprzednia rezerwacja terminu wizyty w salonie Shambala. 4) Salon masażu gwarantuje możliwość realizacji karty podarunkowej w czasie godzin pracy salonu w ramach dostępnych terminów. 5) Podstawą do wykonania usługi jest okazanie karty podarunkowej przed zabiegiem. 6) Karta podarunkowa nie podlega wymianie na środki pieniężne. 7) Data ważności karty podarunkowej wskazana jest na karcie. 8) W przypadku niewykorzystania karty podarunkowej do dnia określonego na karcie jako data ważności kupującemu lub posiadaczowi nie przysługuje zwrot środków pieniężnych. 9) Posiadacz karty podarunkowej jest zobowiązany do dopłaty różnicy w przypadku gdy wartość świadczonej usługi jest wyższa niż wartość karty podarunkowej.